Szkolenie pt. „Grywalizacja – wykorzystanie gier do zwiększania zaangażowania ludzi”

01.03.2017 - 10:19, aktualizacja 01.03.2017 - 10:19
Redakcja: admin

W czwartek 9 marca 2017 roku w godz. od 10.00 do 14.30 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133) odbędzie się szkolenie pt. „Grywalizacja – wykorzystanie gier do zwiększania zaangażowania ludzi”. Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów), którzy chcą poznać mechanizmy stosowane w grach komputerowych wpływające na modyfikację zachowań ludzi.

W ramach szkolenia poruszone zostaną następujące tematy:

• czym jest grywalizacja,  jej wady i zalety,
  • mechanizmy i generalne założenia grywalizacji,
  • trzy filary skuteczności,
  • struktura i sposób projektowania gry,
  • możliwości weryfikacji założeń gry.

Warsztaty organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz firmę NGA HR poprowadzi Dariusz Sobiecki. Telefoniczna rejestracja uczestników prowadzona jest od 2 marca pod numerem: 32 359 19 82. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.