Szkolenie pt. „Walcz albo uciekaj – czyli skuteczne metody na stres”

17.07.2019 - 10:19, aktualizacja 17.07.2019 - 10:19
Redakcja: admin

24 lipca 2019 roku w godz. od 9.00 do 13.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 133) w ramach Akademii Rozwoju Kariery odbywać się będzie szkolenie pt. „Walcz albo uciekaj – czyli skuteczne metody na stres”. Spotkanie, którego organizatorem jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, poprowadzi pracownik z firmy Wem Consulting.

Uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych, a także rozwinąć asertywność i pewność siebie. Podczas szkolenia zostaną poruszone między innymi takie zagadnienia, jak:

• czym jest prawdziwa asertywność,
  • jak odmawiać z szacunkiem do odbiorcy i bez poczucia winy,
  • jakie narzędzia pozwalają na zbudowanie pewności siebie,
  • skąd bierze się stres,
  • jak radzić sobie z wewnętrznymi dylematami.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie Biura Karier UŚ.