Szkolenie z autoprezentacji dla nauczycieli

25.10.2016 - 10:16, aktualizacja 25.10.2016 - 10:16
Redakcja: admin

W piątek 4 listopada 2016 roku w godz. od 14.00 do 17.00 zostanie przeprowadzone szkolenie, którego tematem będzie „Sztuka autoprezentacji”. Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli chcących poszerzyć swoje kompetencje z zakresu komunikowania się z otoczeniem.

Szkolenie obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne. W ramach spotkania zostaną omówione m.in. zagadnienia dotyczące przekazu werbalnego i niewerbalnego oraz sposoby przygotowywania wystąpień publicznych. Podsumowaniem części praktycznej będzie próba autoprezentacji przed obiektywem kamery. Warsztaty poprowadzi dr Natalia Stępień-Lampa z Wydziału Nauk Społecznych UŚ.

Organizatorami szkolenia są Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ oraz Uniwersytet Śląski dla Nauczycieli. Zgłoszenia udziału można przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: cku@us.edu.pl lub zgłaszać telefonicznie pod numerem 32 359 21 45.

Szczegółowe informacje dostępne są także na stronie: nauczyciel.us.edu.pl