Trening relaksacyjny w ramach projektu „ Co nas spina?”

06.09.2016 - 16:31, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

14 września 2016 r. w godzinach od 16.00 do 18.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, sala 133) odbędzie się bezpłatny trening relaksacyjny, który adresowany jest przede wszystkim do studentów oraz absolwentów UŚ.

Trening ma pomóc w rozluźnieniu i pozbyciu się stresu. Został zorganizowany w ramach IV edycji projektu „Co nas  spina? – Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego”, organizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Fundację Inicjatyw Akademickich. Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa śląskiego. Zajęcia poprowadzi mgr Bartłomiej Kochanowski – psycholog.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu  należy dokonywać drogą elektroniczną, przesyłając e-mail na adres : promocja.wiecjestem@us.edu.pl. W tytule wiadomości należy wpisać hasło: trening relaksacyjny, a w treści podać  imiona i nazwiska osób zgłaszanych.

Szczegółowe wiadomości można znaleźć na Facebooku.