Warsztaty pn. „Paradygmat psychodynamiczny w ujęciu praktycznym…”

16.10.2017 - 11:00, aktualizacja 16.10.2017 - 11:00
Redakcja: admin

W piątek 20 października 2017 roku w godz. od 9.30 do 13.30 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala 209) odbędą się warsztaty pn. „Paradygmat psychodynamiczny w ujęciu praktycznym, czyli jak stosować teorie psychoanalityczne w pracy z młodzieżą” adresowane do absolwentów pedagogiki, psychologii, socjologii oraz do osób zainteresowanych pomocą młodzieży. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z dylematami pojawiającymi się na styku perspektywy rozwojowej z psychopatologią, a także do rozmowy ze specjalistą ze Śląskiego Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Karier UŚ. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.