Warsztaty pt. „Trening intepersonalny”

18.05.2016 - 08:45, aktualizacja 18.05.2016 - 08:45
Redakcja: admin

Koło Naukowe Psychologii Psychodynamicznej organizuje warsztaty pt. „Trening interpersonalny”. Zajęcia kierowane są do wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego. Trening interpersonalny to rozwijanie umiejętności komunikowania się miedzy ludźmi poprzez uwrażliwienie ich na siebie nawzajem i na siebie samych. Dzięki niemu uczestnicy mogą dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania grupy oraz swojej roli w niej. Szkolenie odbywać się będą od 28 do 29 maja 2016 roku w godz. od 10.00 do 17.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (Studencka Strefa Aktywności, ul. Bankowa 12). Warsztaty realizowane są w ramach Funduszu Prostudenckiego.

Zgłoszenia uczestnictwa należy kierować na adres e-mail: knpsychologiipsychodynamicznej@gmail.com, wpisując w tytule „trening interpersonalny”, a w treści wiadomości imię i nazwisko wraz z kierunkiem studiów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Koła Naukowego Psychologii Psychodynamicznej.