search Intranet
pracownik

Jak pozyskiwać fundusze dla projektów

10.02.2021 - 09:02 aktualizacja 10.02.2021 - 09:02
Redakcja: Marzena Ponicka

Jeśli chcesz pozyskać fundusze dla swojego projektu ale nie wiesz od czego zacząć – skontaktuj się z Działem Projektów

Istnieje wiele potencjalnych możliwości finansowania badań zgodnych z obszarami badawczymi naszej uczelni. Funduszy i programów jest dużo, różne są zasady, które nimi rządzą. Można pozyskać pieniądze na  rozwój badań, kariery naukowej oraz współpracę międzynarodową, jednak aby aplikować o nie z sukcesem, należy wiedzieć jak i gdzie.

Dział Projektów zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem funduszy zewnętrznych na realizację swoich pomysłów badawczych do indywidualnych konsultacji, prowadzonych przez dr Emilię Rekosz-Cebulę.
Email: emilia.rekosz-cebula@us.edu.pl

Informacje o istniejących możliwościach finansowania projektów w poszczególnych dyscyplinach naukowych można uzyskać pod numerem telefonu 510 891 286.