search Intranet
pracownik

System Motywacyjny w Dydaktyce Akademickiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (SMoDA)

Dydaktyka jest sercem każdego uniwersytetu. Znamy jej wartość, doświadczamy efektów korzystnego wpływu edukacji na społeczeństwo, świat wokół nas. Docenianie tych z nas, którzy najbardziej angażują się w aktywności na rzecz doskonałego kształcenia jest nie tylko ważne dla nauczycieli i nauczycielek akademickich, ale i potrzebne dla rozwoju kształcenia w najlepszych jego odsłonach.

System Motywacyjny w Dydaktyce Akademickiej (SMoDA) projektowany jest jako proces stale doskonalony, przez co niezamknięty, nieograniczony, w ramach którego aktualizowane będą różnego rodzaju aktywności, które sprawią, że doceniać będziemy swoje działania w następujących przestrzeniach (zgodnych z certyfikatami doskonałości Polskiej Komisji Akredytacyjnej):

1. Doskonały kierunek
  2. Zawsze dla studenta
  3. Otwarty na świat
  4. Partner dla rozwoju

W ramach Systemu Motywacyjnego w Dydaktyce Akademickiej (SMoDA) rozstrzygnięcie znalazły konkursy: