• Polish

Wirtualne targi pracy Nice2MeetUS

11.04.2022 - 14:37 aktualizacja 10.07.2023 - 10:16
Redakcja: MK

Wirtualne targi pracy Nice2MeetUS to wydarzenie, którego celem jest prezentacja ofert pracy Uniwersytetu Śląskiego wśród naukowców z całego świata oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym na naszej uczelni.

Warto zapisać w kalendarzu daty od 18 do 20 maja 2022 roku. To właśnie w tych dniach zorganizowane zostaną webinaria z przedstawicielami różnych jednostek Uniwersytetu Śląskiego, a także Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

Podczas wirtualnych targów pracy będzie można zapoznać się m.in. z projektami badawczymi i specyfiką pracy na Uniwersytecie Śląskim oraz wziąć udział w sesji Q&A.

Termin wydarzenia: 18–20 maja 2022 | godz. 11.00–15.00.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem i linkiem rejestracyjnym dostępne są na stronie Nice2MeetUS. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać do 6 maja 2022 roku.

Dołącz do nas, zmieniajmy świat nauki razem!

Grafika z napisami: Wirtualne targi pracy | Nice2MeetUS, innowacyjne, dostępne, międzynarodowe