student

Program adaptacyjny UŚ

10.10.2019 - 15:02, aktualizacja 04.12.2019 - 10:46
Redakcja: Joanna Krzyżowska

Uniwersytet Śląski stara się, byś nie przemierzał jego korytarzy po omacku, dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie program adaptacyjny.

Co to takiego?

To specjalny multimedialny program, dzięki któremu zapoznasz się z tym, co na uczelni piszczy. Dowiesz się, jak działa nasz Uniwersytet, jakie możliwości i prawa Ci przysługują, kto i w czym może udzielić Ci wsparcia, ale też co jest Twoim obowiązkiem. Zgłębisz wiedzę, kto decyduje o czym, co grozi za brak szkolenia BHP, dlaczego warto wiedzieć co nieco o samorządzie studenckim i komu lepiej kłaniać się na korytarzu.

Słowem – wszystko, czego potrzebujesz do przetrwania na uczelni, znajdziesz na ciągle aktualizowanej stronie www.adapciak.us.edu.pl.

Aby być na bieżąco, zaglądaj także na fanpage:  www.facebook.pl/StudenckaStrefaAktywnosci

return to top