Klub Myśli Ekologicznej: „Dajmy odetchnąć przyrodzie. Dajmy odetchnąć sobie”

23.11.2021 - 12:39, aktualizacja 23.11.2021 - 12:39
Redakcja: nk

„Dajmy odetchnąć przyrodzie. Dajmy odetchnąć sobie” – to temat 73. spotkania Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Wojciech Eichelberger, psychoterapeuta, doradca biznesu, trener i pisarz.

Spotkanie, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Dworcowej 33 w Rudzie Śląskiej, poprowadzą prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz dr Ryszard Kulik.

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube oraz na Facebooku.

O gościu

Wojciech Eichelberger to jeden z najbardziej znanych w Polsce psychoterapeutów, publicysta i pisarz, autor wielu książek, w których krytycznie wypowiada się na temat współczesnych zjawisk, takich jak: konsumpcjonizm, patriarchat, nacjonalizm, populizm czy kapitalizm. Jeden z pionierów buddyzmu w Polsce. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Organizatorami spotkania są: Klub Myśli Ekologicznej, Metropolia GZM oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.