Noc Anglistów 2022

25.10.2022 - 10:38, aktualizacja 25.10.2022 - 10:38
Redakcja: nk

Noc Anglistów to ogólnopolskie wydarzenie pełne wykładów, warsztatów i prezentacji, które ma na celu promocję studiów anglistycznych w Polsce i skierowane jest przede wszystkim do kandydatów na studia.

W tym roku na Uniwersytecie Śląskim zaplanowano drugą edycję Nocy Anglistów. Poprzednia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem szkół z całego regionu.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 25 listopada 2022 roku w godz. od 16.00 do 22.00 w formie hybrydowej – stacjonarnie na terenie Wydziału Humanistycznego UŚ w Sosnowcu oraz online.

W ramach programu przedstawiciele filologii angielskiej przygotowali wykłady oraz warsztaty dla licealistek i licealistów (stacjonarnie i online), a także wykłady online dostępne dla wszystkich na kanale Nocy Anglistów w serwisie YouTube (premiera 25 listopada 2022 roku).

Pełny harmonogram UŚ wraz z informacją o zapisach znajduje się na stronie Nocy Anglistów.