Trzecia Światowa Konferencja Giełkotu

14.03.2023 - 14:25, aktualizacja 14.03.2023 - 14:25
Redakcja: nk

W dniach 16 i 17 września 2023 roku odbędzie się Trzecia Światowa Konferencja Giełkotu mająca na celu upowszechnianie wiedzy o tym zjawisku w mowie, dialog pomiędzy specjalistami i osobami doświadczającymi giełkotu, a także wymianę doświadczeń naukowców i logopedów praktyków. Jej współorganizatorami są: Międzynarodowe Stowarzyszenie Giełkotu (International Cluttering Association), Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Ludwika i Maksymiliana w Monachium (Ludwig-Maximilians-Universität München) oraz Fundacja Centrum Logopedyczne w Katowicach. Wydarzenie to otrzymało wsparcie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Rozpoczęto już przyjmowanie zgłoszeń – wystąpienia w językach angielskim lub polskim można zgłosić do 15 marca 2023 roku.

Rejestracja uczestników zostanie uruchomiona 15 kwietnia 2023 roku. Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji.