[Zmiana terminu] V Śląska Konferencja Medyczno-Prawna

09.05.2022 - 11:44, aktualizacja 30.05.2022 - 11:23
Redakcja: nk

Ze względów organizacyjnych konferencja została przeniesiona na jesień. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie.

3 czerwca 2022 r. zapraszamy na V Śląską Konferencję Medyczno-Prawną, której tematem jest „Prawo do godnej śmierci a terapia daremna”. Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Organizatorzy: Uniwersytet Śląski, Śląski Uniwersytet Medyczny, Śląska Izba Lekarska i Izba Adwokacka w Katowicach.

Konferencja skierowana jest do prawników i lekarzy, którzy w swojej codziennej praktyce stykają się z problematyką, wynikającą z przenikania się dziedzin medycyny i prawa, a także studentów medycyny i prawa zainteresowanych prawem medycznym.

Strona wydarzenia