Akademiki w czasie wakacji

27.06.2022 - 12:58, aktualizacja 27.06.2022 - 13:01
Redakcja: MP3

Biuro Studenckich Spraw Socjalnych COS zawiadamia, że w okresie lipca, sierpnia i września zamiar pobytu w domach studenckich UŚ należy uzgodnić z kierownikiem/administratorem danego akademika, bez potrzeby składania podania. Dane kontaktowe administratorów są podane są w opisach każdego DS na stronie internetowej: us.edu.pl/student/wsparcie-i-fundusze/akademiki-2.

WAŻNE: prawo do zamieszkania w tym okresie przysługuje wyłącznie osobom przestrzegającym Zasad przyznawania miejsc oraz zamieszkiwania w domach studenckich. Osoby posiadające zaległości w opłatach za DS proszone o jak najszybsze uregulowanie należności.

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia br. obowiązują  stawki wakacyjne – tabele opłat zamieszczone są na stronie: us.edu.pl/student/wsparcie-i-fundusze/akademiki-2/cennik.

Życząc miłych wakacji, zachęcamy do odwiedzania strony Student, na której na bieżąco będą ukazywać się komunikaty, dotyczące m.in. kwaterowania na nowy rok akademicki oraz pomocy materialnej dla studentów i doktorantów UŚ.