CINiBA umożliwia zdalne zamawianie kopii cyfrowych zbiorów

30.11.2020 - 16:59, aktualizacja 30.11.2020 - 16:59
Redakcja: MS
Zdjęcie przedstawia fragment biblioteki. Widać białe regały z mnóstwem książek w różnych kolorach oraz białą drabinkę opartą o regał.

CINiBA oraz wszystkie oddziały specjalistyczne BUŚ umożliwiają zdalne zamawianie i pobieranie cyfrowej kopii artykułów, fragmentów książek itp. ze  zbiorów biblioteki, skatalogowanych w komputerowym systemie bibliotecznym oraz oznaczonych przyciskiem „Zamów kopię”.

Z usługi skorzystać mogą czytelnicy posiadający konto w systemie bibliotecznym. Płatności realizowane są poprzez usługę Pay-U. Pobranie zrealizowanego zamówienia następuje po zalogowaniu się na konto użytkownika. Więcej informacji w Regulaminie elektronicznego zamawiania skanów oraz Cenniku. UWAGA: cena usługi została aktualnie obniżona do 0,3 zł za 1 plik.

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, który zawiera informacje, co należy zrobić krok po kroku, aby zamówić kopię materiałów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej biblioteki.