Konkurs NBP na pracę magisterską z zakresu ekonomii

05.07.2021 - 08:49, aktualizacja 05.07.2021 - 08:49
Redakcja: MP3

Narodowy Bank Polski zaprasza absolwentów polskich uczelni do udziału w XIV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac obronionych w 2020 r. Prace na konkurs mogą zgłaszać autorzy, lub – za ich zgodą – uczelnie i promotorzy. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody w wysokości 15, 10 i 7 tys. zł oraz wyróżnienia po 5 tys. zł.
Płytę CD/DVD z nagraną pracą należy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym i kopią dyplomu na adres: Narodowy Bank Polski, Departament Edukacji i Wydawnictw, ul. Świętokrzyska 11/21, 00-919 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs na pracę magisterską”, do 15 lipca 2021 r. O przyjęciu pracy decyduje data stempla pocztowego. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.nbp.pl/konkursy, ogłoszenie wyników nastąpi w IV kwartale br.

Film promocyjny