Ogólnopolska Multidyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa

23.11.2021 - 11:31, aktualizacja 23.11.2021 - 11:31
Redakcja: nk
grafika informacyjna z podziałem na 6 bloków tematycznych oraz zdjęcie osoby siedzącej na krześle z notatkami

W ramach projektu Strefa Nauki odbędzie się Ogólnopolska Multidyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa, której głównym celem jest stworzenie możliwości zaprezentowania swoich osiągnięć naukowych oraz wyników badań przez studentów z całej Polski.

Uczestnikami czynnymi wydarzenia mogą być studenci prezentujący doniesienia naukowe o dowolnej tematyce w obszarach:

1. nauk o ekonomii, finansach i rachunkowości (3.12.21 r.),
  2. nauk humanistycznych i teologicznych (3.12.21 r.),
  3. nauk społecznych (3.12.21 r.),
  4. nauk o kulturze fizycznej i zdrowiu (3.12.21 r.),
  5. nauk o prawie i administracji (4.12.21 r.),
  6. nauk ścisłych i przyrodniczych (4.12.21 r.).

Zapisy trwają do 29 listopada br. Konferencja odbędzie się w dniach 2–4 grudnia br. w formie stacjonarnej w Uniwersytecie Szczecińskim. Wydarzenie rozpocznie debata (dostępna online) skupiająca się wokół wdrażania studentów w karierę badawczą.

Warunkiem czynnego uczestnictwa w OMSKN jest przesyłanie abstraktów poprzez formularz zgłoszeniowy. Wybrane z nich zostaną zamieszczone w publikacji pokonferencyjnej.

Szczegółowe informacje znajdują się w wydarzeniu na Facebooku