Studenci Wydziału Humanistycznego zwycięzcami IV edycji konkursu „Prawo w tłumaczeniu”

15.04.2021 - 13:21, aktualizacja 15.04.2021 - 13:21
Redakcja: nk

Miło nam poinformować, że dwóch studentów Wydziału Humanistycznego: Maciej Hendlik (filologia germańska, specjalność tłumaczeniowa w zakresie języka prawniczego i ekonomicznego) oraz Konrad Szatters (filologia angielska, specjalność tłumaczeniowa z językiem chińskim) wygrało IV edycję konkursu „Prawo w tłumaczeniu” zorganizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Juryslingwistyki ILS Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs odbył się pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a partnerem konkursu było Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich (STP).

Oficjalny komunikat oraz lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach językowych znajdują się na stronie Studenckiego Koła Naukowego Juryslingwistyki ISL UW.