student

Szkolenie ARK: „Tworzenie CV krok po kroku”

03.08.2022 - 09:30, aktualizacja 03.08.2022 - 09:33
Redakcja: nk
kartka z napisem „Curriculum Vitae”, długopis oraz szklanka z wodą i lodem

Biuro Karier UŚ zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu Akademia Rozwoju Kariery pn. „Tworzenie CV krok po kroku”.

Uczestnicy dowiedzą się, jak odpowiednio napisać CV i jakie niezbędne informacje powinno ono zawierać. Specjaliści z firmy TMF RDC Europe przedstawią również swoje spojrzenie, a mianowicie co przykuwa uwagę rekrutera i zapada mu w pamięć. Ponadto zostanie poruszony temat portalu LinkedIn, który jest głównym narzędziem pracy osób zajmujących się rekrutacją.

Szkolenie odbędzie się 10 sierpnia 2022 r. w godz. 10.00–13.30 w budynku Rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12, parter, sala 0.15).

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier.

return to top