Warsztaty dot. zrównoważonego stylu życia

20.01.2023 - 10:45, aktualizacja 20.01.2023 - 10:52
Redakcja: JK

Uniwersytet Kraju Saary zaprasza studentów do wzięcia udziału w warsztatach nt. zrównoważonego stylu życia, które odbywać się będą od 3 do 7 kwietnia 2023 r. Warsztat będzie poświęcony różnorodnym aspektom odpowiedzialnego podejścia do kwestii ochrony środowiska i przeciwdziałania zmianom klimatycznym. W ramach wydarzenia studenci stworzą wspólny projekt narzędzia służącego do międzynarodowej komunikacji, współpracy i wymiany doświadczeń w celu zmniejszenia śladu węglowego uczelni.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, nazwę uczelni, adres e-mail, kierunek studiów oraz motywację do wzięcia udziału w warsztacie (max. ½ strony) należy przesyłać na adres: nachhaltigkeit@asta.uni-saarland.de do 31 stycznia 2023 r.