Wyniki oceny pracy nauczycieli akademickich

12.04.2021 - 09:32, aktualizacja 12.04.2021 - 11:19
Redakcja: MP3

Zakończyło się obliczanie wyników ankiety oceny pracy dydaktycznej nauczycieli akademickich za semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021. Wyniki ankiet są bardzo ważną zmienną istotną w trakcie przeprowadzania okresowej oceny nauczycieli, a także w trakcie procedury awansowej pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych. W niedalekiej przyszłości planuje się objąć procesem ankietyzacji wszystkie zajęcia. Wyniki indywidualne zostały przekazane osobom prowadzącym zajęcia oraz ich przełożonym, w szczególności władzom dziekańskim i dyrekcjom poszczególnych kierunków. W przypadku zajęć, które zakończyły się bardzo niskimi ocenami, dyrekcje kierunków podejmą rozmowy z prowadzącymi i uczestnikami zajęć w celu wyjaśnienia sytuacji i wykluczenia pojawienia się jej ponownie.

Ankietą zostały objęte 2402 zajęcia dydaktyczne, w ramach których wypełniono 38 984 kwestionariusze. Poniżej prezentujemy ujęte statystycznie zbiorcze wyniki ankiety.

Wyniki ankiety