„Amerykańskie umowy” – warsztaty prowadzone przez firmę Knowable

05.05.2022 - 11:07, aktualizacja 05.05.2022 - 11:07
Redakcja: nk
dokument i pióro

Biuro Karier UŚ zaprasza do udziału w warsztatach dot. kwestii umów i porozumień pn. „Amerykańskie umowy”. Spotkanie poprowadzi amerykańska firma Knowable, która świadczy usługi prawnicze dla klientów ze Stanów Zjednoczonych.

Warsztaty obejmują następujące podstawowe tematy związane z różnymi aspektami sporządzania umów, tak aby klient mógł skorzystać z odpowiedniej ochrony prawnej:

• Podstawy kontraktów i ramy teoretyczne;
  • Wspólne rodzaje dokumentów a rodzaje umów;
  • Istotne klauzule umowy amerykańskiej – definicje, przykłady językowe i interpretacja;
  • Praktyczne warsztaty na temat sporządzania umowy w interesie klienta.

Wydarzenie odbędzie się 16 maja br. w godz. 12.30–15.00 w auli K. Lepszego w budynku rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12). Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz. Uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w warsztatach na dzień przed wydarzeniem.

Warsztaty poprowadzone będą w języku angielskim.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier.