Grupy rozwoju i wsparcia osobistego

12.09.2022 - 09:16, aktualizacja 12.09.2022 - 09:16
Redakcja: MP3

Rzecznik praw studenta i doktoranta prof. Agnieszka Bielska-Brodziak zaprasza do udziału w kolejnej edycji „Grupy rozwoju i wsparcia osobistego”. Celem projektu jest ułatwienie wglądu we własne przeżycia i uruchamianie procesów zmian wewnętrznych, które sprzyjają głębszemu rozumieniu siebie: własnych potrzeb, zasobów i ograniczeń. Praca w grupie pozwala lepiej się komunikować: uważniej słuchać i jaśniej wypowiadać własne opinie. Daje szansę na wzrost świadomości własnego stanu psychicznego i lepsze radzenie sobie z trudnościami. Umożliwia też rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

Grupa odbędzie osiem spotkań prowadzonych przez terapeutki nurtu Gestalt. Spotkania są bezpłatne i będą realizowane w okresie październik-grudzień br., we wtorki w godz. 15.30–18.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach, ul. Bankowa 11B, pokój 2.42.

Rekrutacja potrwa do 30 września, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia dokonuje się poprzez formularz rekrutacyjny.