II Ogólnopolska Konferencja Ogólnokognitywistyczna „Heksagon”

07.09.2021 - 13:09, aktualizacja 07.09.2021 - 13:09
Redakcja: nk

Koło Kognitywistyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza studentów, doktorantów i członków kół naukowych do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Ogólnokognitywistycznej „Heksagon”. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych dziedzinami kognitywistycznego heksagonu (neuronauki, językoznawstwo, psychologia, antropologia, sztuczna inteligencja, filozofia).

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25–27 września w formie hybrydowej. Stacjonarnie odbędzie się w auli Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS, natomiast online będzie można w niej uczestniczyć na platformie Mozilla Hubs

Możliwe jest zarówno uczestnictwo czynne (wygłoszenie referatu, zaprezentowanie posteru – także w formie nagranego filmiku), jak i uczestnictwo bierne (wysłuchanie innych, możliwość udziału w dyskusji). Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną liczba uczestników jest ograniczona.

Zapisy odbywają się przez formularz. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 września (do końca dnia). O wynikach kwalifikacji uczestnicy zostaną poinformowani mailowo 20 września.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie II OKO „Heksagon” oraz w wydarzeniu na Facebooku.

W razie wątpliwości lub pytań można kontaktować się poprzez email: heksagon.kn@gmail.com oraz wiadomości prywatne na fanpage’u Koła Kognitywistyki UMCS.