Pandemia COVID-19 – ankieta dla studentów z zagranicy

13.08.2021 - 09:40, aktualizacja 16.08.2021 - 09:58
Redakcja: MP3

Stowarzyszenie Biznes-Nauka-Samorząd „Pro Silesia” we współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym BioStat prowadzi badanie, dotyczące sytuacji cudzoziemców w czasie pandemii koronawirusa. Organizatorzy zapraszają do udziału zagranicznych studentów UŚ (z wyjątkiem osób studiujących w ramach programów wymiany, np. Erasmus+), przebywających w okresie pandemii w województwie śląskim, prosząc ich o wypełnienie do 31 sierpnia br. ankiety w wybranym języku.

Badanie jest anonimowe, a jego wyniki przyczynią się do lepszego zrozumienia przez otoczenie, w tym przez władze regionu, postrzegania przez zagranicznych studentów sytuacji, w której się znajdują. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia „Pro Silesia”.

Zaproszenie / Invitation