Zasady zamieszkiwania w akademikach i szczepienia

24.09.2021 - 11:18, aktualizacja 24.09.2021 - 12:43
Redakcja: MP3

Nawiązując do listu JM Rektora i pani Prorektor informujemy, że podobnie jak w roku ubiegłym udostępniono formularze, umożliwiające rejestrację na kwaterowanie, co pozwoli na sprawne przyjęcie mieszkańców domów studenckich. Formularze są dostępne na stronie https://formularze.us.edu.pl/site/index/520. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, na każdym z osiedli akademickich (Katowice-Ligota, Sosnowiec, Cieszyn), w czwartki 30 września w godz. 10.00-12.00 i 7 października w godzinach 12.00-14.00 będą działać punkty szczepień przeciw COVID-19. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Osoby pragnące zaszczepić się w punktach zlokalizowanych w DS będą składać stosowną deklarację podczas rejestracji na kwaterowanie.
Przystępujący do szczepienia będą zobowiązani do wypełnienia „Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciw COVID-19”. Osoby poniżej 18 roku życia wypełnią formularz „osoby niepełnoletniej”, na którym muszą podpisać się rodzice lub opiekunowie prawni. Poniżej zamieszczamy linki do ww. kwestionariuszy w językach polskim, angielskim i rosyjskim.