Zarządzenie w sprawie zajęć dydaktycznych w czasie epidemii

01.05.2020 - 11:35 aktualizacja 13.11.2020 - 11:26
Redakcja: MP3
studentka przy komputerze

Ukazało się zarządzenie rektora UŚ, regulujące zasady prowadzenia zajęć i praktyk w okresie trwania stanu epidemicznego. Zgodnie z nim, zarówno zajęcia, jak też zaliczenia i egzaminy, w tym egzaminy dyplomowe będą do odwołania przeprowadzane w trybie zdalnym. Studenci mają obowiązek uczestniczenia w zajęciach zdalnych, z zastrzeżeniem zwolnień przewidzianych w Regulaminie studiów. W razie braku możliwości zdalnego uczestnictwa, konieczne jest wypełnienie w ramach pracy własnej zaleceń osób prowadzących zajęcia. Dopuszcza się możliwość skrócenia, zdalnego przeprowadzenia lub przeniesienia na inny termin obowiązkowych praktyk zawododowych.
Studenci muszą być informowani o wszystkich istotnych okolicznościach, związanych ze zdalnym kształceniem, w tym o uzyskanych ocenach. Prosimy o uważne zapoznanie się z zarządzeniem, którego tekst jest dostępny tutaj.