Szkoła Doktorska

Konkurs na krótką prezentację swoich badań

20.04.2020 - 14:07 aktualizacja 23.04.2020 - 10:55
Redakcja: Ryszard Knapek
Tagi: konkurs, popularyzacja nauki

Szkoła Doktorska ogłasza konkurs na medialną autoprezentację doktorantów Uniwersytetu Śląskiego.

Na gotowe konkursowe prace, w dowolnych nowomedialnych technikach (poster, audio, wideo, animacja itd.) czekamy do 10 czerwca. Czas prezentacji: 1-6 minut. Najlepsza praca zostanie wyłoniona w głosowaniu, w którym mogą wziąć udział wszyscy doktoranci Uniwersytetu Śląskiego, kadra zarządzająca Szkołą Doktorską oraz grono rektorskie. Laureat (osoba, która uzyska najwięcej głosów) otrzyma 1000 zł dofinansowania wybranego przedsięwzięcia badawczego. Przewidujemy również nagrodę za drugie (600 zł) i trzecie (400 zł) miejsce również jako dofinansowanie na wybrane przedsięwzięcie badawcze.

Wybrane przez kadrę zarządzającą Szkoły Doktorskiej i grono rektorskie autoprezentacje będą promowane na stronie internetowej Szkoły i w innych mediach Uniwersytetu Śląskiego.

Żeby wesprzeć Państwa w przygotowaniu prezentacji, proponujemy trzy półtoragodzinne spotkania on-line (4, 5 i 6 maja) ze specjalistami w zakresie komunikacji i kształtowania wizerunku, którzy dostarczą Państwu niezbędnej wiedzy i umiejętności pozwalających przygotować prezentację Waszych zainteresowań i dokonań badawczych. Na zgłoszenia na szkolenia czekamy do 28 kwietnia.

Zgłoszenie na szkolenia i do konkursu polega na wypełnieniu formularza https://formularze.us.edu.pl/form/index/1750.

return to top