• Polish
transform4europe

#odkryjTransform4Europe | Uniwersytet europejski przyszłości – badania naukowe i mobilność

23.03.2021 - 10:14 aktualizacja 13.07.2021 - 15:13
Redakcja: OO
Tagi: discovert4e, European University, odkryjt4e, t4e, uniwersytet europejski

Logo T4E

Nasza uczelnia wraz z sześcioma zagranicznymi szkołami wyższymi tworzy uniwersytet europejski w ramach sojuszu Transform4Europe. Co wyróżnia nasze konsorcjum na tle innych? Na pewno idea, wspólny cel, wyzwania, a także hasło Transform4Europe, z którym zapewne zdążyliśmy się już oswoić.

Jakie możliwości daje nam takie partnerstwo uczelni? Co oznacza? Aby przybliżyć ideę uniwersytetów europejskich i naszego sojuszu, przygotowaliśmy cykl infografik i artykułów pod nazwą #odkryjTransform4Europe. Dziś odsłaniamy drugie znaczenie uniwersytetu europejskiego przyszłości.

MISJA

kształcenie wysoko wykwalifikowanych europejskich przedsiębiorców wiedzy

DZIAŁANIE

interdyscyplinarne badania naukowe oraz intensywna wymiana akademicka

Nie sposób stawić czoła najważniejszym cywilizacyjnym wyzwaniom bez prowadzenia badań naukowych i wymiany doświadczeń. Sojusz Transform4Europe ułatwi nie tylko nawiązywanie międzynarodowej współpracy między naukowcami, doktorantami i studentami, lecz również umożliwi intensywną wymianę akademicką. Razem z partnerami Transform4Europe będziemy realizować wiele ciekawych inicjatyw pod wspólną nazwą Mobility4all.

Grafika prezentująca jedno działanie w ramach projektu Transform4Europe: interdyscyplinarne badania naukowe oraz intensywna wymiana akademicka