• Polish

T4EU Open Dual Lectures w Kownie

21.03.2023 - 09:33 aktualizacja 30.03.2023 - 09:48
Redakcja: PK

Uniwersytet Witolda Wielkiego organizuje Open Dual Lectures i poszukuje dwóch specjalistów ze środowisk przedsiębiorczych i akademickich w celu wygłoszenia prelekcji, które odbędą się one w Kownie na Litwie.

• 4 maja 2023 r. – wykład pt. „Resilient Cities: Connecting Wellbeing, Infrastructure & Citizens” na temat prężnie rozwijających się miast. Uczelnia poszukuje doświadczonego w tej dziedzinie przedsiębiorcy z uczelni partnerskich;
  • 25 maja 2023 r. – wykład „Digital business models, networks and gatekeepers – from analogous to digital business models” dotyczący sieci oraz cyfrowych modeli biznesowych. Uniwersytet Witolda Wielkiego poszukuje pracownika naukowego w tej dziedzinie z uczelni partnerskich.

Wykładowca musi być nominowany przez uczelnię partnerską i wypełnić formularz rejestracyjny oraz przesłać CV na adres: transform4europe@vdu.lt.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 marca 2023 r.

Uniwersytet Witolda Wielkiego przyzna wynagrodzenie za udział w wykładzie w wysokości 500€ oraz pokryje koszty podróży i zakwaterowania w dniu wykładu.

grupa osób podczas wykładu

Fot. Uniwersytet w Saarlandzie