Bezpłatne certyfikowane szkolenia z CorelDraw

24.10.2019 - 09:56 aktualizacja 24.10.2019 - 10:19
Redakcja: an
Głowa kobiety, z której wychodzi widok miasta. Widać kilka wież budynków

Trwa nabór na bezpłatne szkolenia certyfikowane z obsługi programu CorelDraw (na poziomie podstawowym i zaawansowanym), które poprowadzą specjaliści z zakresu IT. Dzięki warsztatom adresowanym do wszystkich studentów stacjonarnych Wydziału Humanistycznego UŚ będących na 2. i 3. roku studiów licencjackich oraz na 1. i 2. roku studiów magisterskich uzupełniających.

CorelDraw jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych pozwalającym projektować właściwie wszystko, jeżeli chodzi o grafikę dwuwymiarową. Jest wykorzystywany między innymi do przygotowywania znaków graficznych (np. logo), materiałów reklamowych (od wizytówek, poprzez ulotki, foldery, plakaty) do projektów opakowań, a także nadruków na materiały reklamowe, koszulki lub samochody oraz klipartów.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia odbywać się będą w Katowicach (ul. Warszawska 3). Szczegółowych informacji udziela Anna Mitura (Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 8; anna.mitura@us.edu.pl).

Szkolenia są realizowane w ramach projektu pn. „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Harmonogram szkoleń (word, 16 kB)