Szkolenie „Podstawy graficznego programowania w środowisku LabView”

05.01.2021 - 12:39 aktualizacja 05.01.2021 - 12:39
Redakcja: LS
Tagi: programowanie, szkolenie

Informujemy o możliwości udziału w kursie edukacyjnym „Podstawy graficznego programowania w środowisku LabView” w ramach projektu pt.: „Niech MOOC będzie z Tobą – programowanie drogą do sukcesu zawodowego” (nr umowy o dofinansowanie POWR.03.01.00-00-W026/18).

Kurs jest skierowany do studentów wszystkich kierunków, którzy chcą poznać inną stronę programowania.

W wyniku procesu nauczania e-learningowego uczestnik kursu uzyska kompetencje z zakresu podstaw programowania w środowisku LabView wykorzystującym graficzny język programowania G. Idea programowania w tym środowisku związana jest z kontrolowanym przepływem danych, dzięki czemu programowanie staje się bardziej intuicyjne. W ramach szkolenia rozwijane będą nie tylko umiejętności programistyczne, ale również umiejętności uniwersalne, a więc związane z analitycznym sposobem myślenia, kreatywnością i innowacyjnością. Zakłada się, że nabyte kompetencje wzmocnią pozycję absolwentów UŚ na współczesnym rynku pracy.

Dokumenty rejestracyjne znajdują się na stronie: www.programowanie-w-mooc.us.edu.pl.

Szczegółowe informacje o kursie

kolorowe zdjęcie przedstawia ręce osoby siedzącej przy stole i piszącej na laptopie, obok laptopa kubek i dokumenty