Moduł stażowy w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

20.04.2021 - 15:19 aktualizacja 20.04.2021 - 15:19
Redakcja: am
Tagi: staż

Trwa dodatkowa rekrutacja do modułu stażowego! Wyślij swoje zgłoszenie do 23.04.2021r.

Zgłoś się  na płatne 1 i 3 – miesięczne staże w wybranych firmach. Jeśli chcesz się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, mamy coś dla Ciebie!

Stażami zostaną objęci studenci i studentki kierunków ze wszystkich obszarów kształcenia realizowanych na UŚ, dzięki czemu zostaną zniwelowane różnice w dostępie do praktycznych form kształcenia pomiędzy kierunkami ścisłymi i przyrodniczymi a humanistycznymi i społecznymi oraz artystycznymi.

DLA KOGO: dla studentów studiów stacjonarnychostatnich 4 semestrów, wszystkich kierunków.
! Jednak, aby wziąć udział w stażu, 20% osób z Twojego roku i kierunku też musi zgłosić chęć udziału w stażu.

WYMIAR: staże 1 miesięczne: 120 godzin zadań stażowych lub staże 3 miesięczne: 360 godzin zadań stażowych (nie mniej niż 20 godzin zadań stażowych w tygodniu).

Studenci odbywający staż będą otrzymywać wynagrodzenie, które wypłacać będzie uczelnia w ramach Projektu.

Po stronie uczelni są też wstępne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW stażysty, natomiast pracodawca przyjmujący studentów na staż jest zobowiązany zapewnić staż wysokiej jakości.

Studenci  zainteresowani stażem mogą skorzystać z naszej bazy pracodawców lub sami znaleźć firmę, w której chcieliby odbyć staż, który będzie powiązany z kierunkiem studiów.

Kontakt:

Monika Pawłowska, monika.pawlowska@us.edu.pl; 32 359 19 82, kom. 501 984 453

Więcej informacji na stronie Biura Karier UŚ!

Postaw na staż - plakat informacyjny