Prof. Dariusz Rott członkiem Kapitułu Konkursu EDUinspiracje – MEDIA 2021

02.09.2021 - 08:01 aktualizacja 02.09.2021 - 08:02
Redakcja: kajastruzyk

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Erasmus+ była organizatorem konkursu  EDUinspiracje – MEDIA 2021 na najlepsze publikacje prasowe i internetowe, audycje radiowe, a także materiały telewizyjne prezentujące problematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi zarządzanymi przez FRSE (m.in. program Erasmus+, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży Eurodesk, Europass, eTwinning, Europejski Korpus Solidarności).

Prace konkursowe oceniała Kapituła, w której skład powołano prof. dr. hab. Dariusza Rotta z Instytutu Literaturoznawstwa Wydziału Humanistycznego UŚ. Wśród członków Kapituły byli również m.in. Tomasz Kammel (dziennikarz i prezenter telewizyjny), Piotr Kieraciński (redaktor naczelny „Forum Akademickiego”), dr Tomasz Rożek (absolwent UŚ, szef działu Nauka tygodnika „Gość Niedzielny”), Wojciech Surmacz (Prezes Zarządu Polskiej Agencji Prasowej), Piotr Witwicki (redaktor naczelny portalu Interia.pl).

Uroczysta Gala laureatów konkursu jest zaplanowana na 30 września. Weźmie w niej udział prof. D. Rott.

prof. dr hab. Dariusz Rott