StRuNa-Human 2021 – wyróżnienie dla zespołu projektowego „Muzyczne spotkania z logopedią”

17.11.2021 - 11:27 aktualizacja 17.11.2021 - 11:30
Redakcja: am
Tagi: logopedia

Z wielką radością informujemy, że w 11. edycji najważniejszego ogólnopolskiego konkursu dla młodych naukowców w kategorii StRuNa-Human 2021 wyróżnienie zdobył zespół projektowy „Muzyczne spotkania z logopedią” pod opieką dr Kamili Kuros-Kowalskiej.

Spośród 200 zgłoszeń do konkursu StRuNa 2021 jury wybrało 21 najlepszych projektów realizowanych przez młodych badaczy z uniwersytetów w całej Polsce. Finał kategorii projektowych konkursu odbył się 13 listopada 2021 roku w Warszawie. Podczas uroczystej Gali Finałowej rozdane zostały nagrody dla laureatów. Śląski zespół projektowy reprezentowała studentka III roku logopedii – pani Anna Lewandowska.

Więcej informacji o zespole projektowym można znaleźć w mediach:

www.muzycznielogopedycznie.blog

www.youtube.com/channel/UCtbYvj_kY8kSYqmuUCGTW0A

dyplom

logo projektu "Muzyczne spotkania z logopedią"