Szkolenie PowerPoint – poziom podstawowy

11.02.2022 - 16:30 aktualizacja 11.02.2022 - 16:30
Redakcja: mn

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych jednolitych, I oraz II stopnia do wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu PowerPoint poziom podstawowy w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

Rekrutacja  na szkolenia odbywać się będzie w dniach 09.02-28.02.2022.

Szkolenia będą realizowane przy ul. Moniuszki 7 lub przy ul. Stawowej 10 w Katowicach przez firmę SOFTRONIC sp. z o. o. Liczba godzin szkolenia: 16.

Termin realizacji szkolenia 7-8 marzec 2022 lub 9-10 marzec 2022

Proszę o przesłanie wydrukowanych, podpisanych i zeskanowanych Dokumentów rekrutacyjnych na adres
power.zintegrowany@us.edu.pl

Dokumenty dostępne są na stronie
www.zintegrowane.us.edu.pl/pl/edycja-1/dokumenty

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji do danej formy wsparcia.

Szkolenie zakończone zostanie wydaniem certyfikatu dla uczestnika.

W kolejnych terminach będą realizowane szkolenia PowerPoint poziom zaawansowany, a także szkolenia zakończone akredytowanym certyfikatem: ECDL Advanced A1 (MS Word) oraz ECDL Advanced A2 (MS Excel).

Ogólne zasady rekrutacji: Zarządzenie Rektora 175/2021

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Biura ds. projektów ogólnouczelnianych tel. 32 359 2434