Dofinansowanie projektu dr hab. Marty Tomczok, prof. UŚ w ramach konkursu Miniatura 6

09.11.2022 - 11:35 aktualizacja 09.11.2022 - 11:35
Redakcja: mn

Miło nam poinformować, że na listach rankingowych działań zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki MINIATURA 6 na pojedyncze działania naukowe znalazł się projekt dr hab. Marty Tomczok, prof. UŚ pt. Wystawy i fabulacje spekulatywne na temat przeszłości i przyszłości węgla wobec kultury dekarbonizacji: zebranie wywiadów z artystami oraz kuratorami. Uzyskana kwota dofinansowania to 10 325 zł.

Celem konkursu MINIATURA jest wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania przyszłego projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach Narodowego Centrum Nauki lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych.

Więcej informacji o konkursie oraz listy rankingowe znajdują się na stronie Narodowego Centrum Nauki.

logo Narodowego Centrum Nauki