Europejski Korpus Solidarności – spotkanie ze studentami na Wydziale Humanistycznym UŚ w Sosnowcu

04.05.2023 - 15:03 aktualizacja 04.05.2023 - 15:06
Redakcja: kajastruzyk

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Europejskiego Korpusu Solidarności.

Europejski Korpus Solidarności to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy oraz udział w pełni opłaconych projektach wolontariatu zagranicznego przynoszących korzyści społecznościom w całej Europie.

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Humanistycznym UŚ przy ul. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu, w auli im. prof. Polańskiego 16 maja 2023 roku o godz. 13:00.

Podczas spotkania obecni będą byli i obecni wolontariusze EKS (m.in. z Belgii i Gruzji) oraz koordynatorka projektów EKS Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

plakat: Europejski Korpus Solidarności - spotkanie ze studentami na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu