Promocja polskiego wydania książki Monique LaRue „Okiem Markizy” w przekładzie i opracowaniu prof. dr. hab. Krzysztofa Jarosza

18.10.2021 - 13:08, aktualizacja 27.10.2021 - 12:44
Redakcja: mn

4 listopada 2021 r. o godz. 10.30 w auli im. Andrzeja Pawlikowskiego (B1.1) na Wydziale Humanistycznym UŚ w Katowicach (ul. Uniwersytecka 4) odbędzie się promocja polskiego wydania książki Monique LaRue „Okiem Markizy” w przekładzie i opracowaniu prof. dr. hab. Krzysztofa Jarosza.
Dyskusję poprowadzi dr hab. Magdalena Bąk, prof. UŚ z Instytutu Literaturoznawstwa.

Spotkanie ma charakter otwarty, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i obostrzenia sanitarne wymagane będzie wypełnienie przed wejściem na aulę formularza – oświadczenia.

Transmisję ze spotkania można będzie oglądać na uczelnianym kanale YouTube.

Książka opublikowana wspólnie z Wydawnictwem Uniwersytetu Śląskiego. IV tom serii „Frankofonia Literaria” pod redakcją Krzysztofa Jarosza.

Szczegółowe informacje o książce można znaleźć tutaj.

logo Polskie Towarzystwo Badań Kanadyjskich

logotyp: po lewej rysunek koguta, po prawej napis:Plejada Akademickie Towarzystwo Romanistów Polskich

logotyp Ambasady Kanady: napis Canada, w prawym górnym rogu flaga Kanady

plakat promocja polskiego wydania książki Monique LaRue „Okiem markizy” w przekładzie i opracowaniu prof. dr. hab. Krzysztofa Jarosza