WARSZTATY AUDIENCE DEVELOPMENT – rozwój publiczności

17.04.2023 - 16:58, aktualizacja 17.04.2023 - 16:58
Redakcja: am

WARSZTATY AUDIENCE DEVELOPMENT – rozwój publiczności dla chętnych studentów i studentek Wydziału Humanistycznego UŚ

w ramach projektu Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany

Wśród tematów m.in.:

• metody i narzędzia pracy z publicznościami, odbiorcami i uczestnikami wydarzeń;
  • trendy i wyzwania współczesności;
  • zmieniające się praktyki uczestnictwa w kulturze i sztuce;
  • komunikacja z pokoleniem Z;
  • projektowanie wielozmysłowych doświadczeń i ścieżki doświadczenia widzów i widzek;
  • elementy ekonomii behawioralnej w projektowaniu atmosfery wydarzeń w kulturze, sztuce i rozrywce.

Osoby uczestniczące w warsztatach otrzymają certyfikaty!

Prowadzenie:

Artur Szczęsny – mgr sztuki, ekspert komunikacji i promocji kultury, trener Audience Development, wykładowca Wydziału Humanistycznego UŚ oraz SWPS w Warszawie. Kierował działami komunikacji i PR w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie, Biennale Warszawa, Teatrze Polskim w Bydgoszczy, Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Zgłoszenia mailowo: julia.legomska@us.edu.pl – Koordynatorka Wydziałowa JUWM

Liczba miejsc ograniczona!

Harmonogram warsztatów zostanie ustalony w trakcie spotkań organizacyjnych, które odbędą się hybrydowo na platformie Teams oraz na Wydziale Humanistycznym

• piątek 21 kwietnia o godzinie 10:00 i 15:30

Identyfikator spotkania: 364 991 725 398 Kod dostępu: qJHXR

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.

WARSZTATY AUDIENCE DEVELOPMENT – rozwój publiczności warsztaty dla studentów i studentek UŚ Trwają zapisy!