Warsztaty prowadzone w ramach programu Erasmus+

13.12.2022 - 14:14, aktualizacja 13.12.2022 - 14:14
Redakcja: am

W tym tygodniu w ramach programu Erasmus+ gościmy na naszej uczelni przedstawicieli I.E.S. Antonio Serna Serna of Albatera (www.iesantonioserna.com): Javiera Galianę Garcíę, Ricardo Salinas Sernę, Jesúsa Delgado Sampera i Pedro Alcaraza Giméneza.

Dnia 16 grudnia 2022 r. serdecznie zapraszamy na warsztaty do sosnowieckiej części naszego Wydziału (ul. Grota-Roweckiego 5):

– prowadzone przez Jesúsa Delgado Sampera pt: „Análisis DAFO personal (Reflexión sobre las Debilidades, Amenazas, Fortalezas y Oportunidades de uno mismo.)”, które odbędą się  o godz. 11:30 w sali 1.23,

– prowadzone przez Pedro Alcaraza Giméneza pt. „Historia Contemporánea Española. Analogías con la Historia Moderna Polaca”, które odbędą się o godz. 13:45, w sali 1.17.

flaga Hiszpanii powiewająca na tle niebieskiego nieba