Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Humanistyczny

Opiekunowie lat

OPIEKUNOWIE GRUP STUDENCKICH

ROK AKADEMICKI 2021/2022

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

ROK I

mgr Iwona Sznicer (email: iwona.sznicer@us.edu.pl)
specjalności: język biznesu, nauczycielska z językiem niemieckim (grupy: 1b, 1nn)

mgr Katarzyna Holewik (email: katarzyna.holewik@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa z językiem koreańskim, tłumaczeniowa z językiem japońskim, tłumaczeniowa z językiem niemieckim (grupy: 1k, 1j, 1t)

dr Przemysław Janikowski (e-mail: przemyslaw.janikowski@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa z językiem chińskim, tłumaczeniowa z językiem arabskimi (grupy: 1s, 1o)

dr Nina Augustynowicz (e-mail: nina.augustynowicz@us.edu.pl)
specjalności: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego, kultura-media-translacja (grupy: 1kaoj, 1kmt)

mgr Magdalena Bednorz (email: magdalena.bednorz@us.edu.pl)
specjalności: Sprint-Write  (grupy: 1sw)

ROK II

dr Urszula Michalik (e-mail: urszula.michalik@us.edu.pl)
specjalności: język biznesu, nauczycielska z językiem niemieckim (grupy: 2b, 2nn)

dr Agnieszka Podruczna (e-mail: agnieszka.podruczna@us.edu.pl)
specjalności: Kultura-Media-Translacja, Kultura i Literatura Angielskiego Obszaru Językowego, Sprint-Write (grupy: 2kmt, 2kaoj, 2sw)

dr Adam Pluszczyk (e-mail: adam.pluszczyk@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa z językiem arabskim, koreańskim, niemieckim (grupy: 2o, 2k, 2t)

dr Agata Wilczek (e-mail: agata.wilczek@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa z językiem chińskim, tłumaczeniowa z językiem japońskim (2s, 2j)

ROK III

dr Ewa Wylężek-Targosz (e-mail: ewa.wylezek@us.edu.pl)
specjalności: Kultura i Literatura Angielskiego Obszaru Językowego, Kultura-Media-Translacja, Sprint-Write (grupy: 3kaoj, 3kmt, 3sw)

dr Lesław Tobiasz (e-mail: leslaw.tobiasz@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa z językiem arabskim, tłumaczeniowa z językiem niemieckim, nauczycielska z językiem niemieckim (grupy: 3o, 3t, 3nn)

mgr Joanna Masoń-Budzyń (e-mail: joanna.mason-budzyn@us.edu.pl)
specjalności: język biznesu (grupy: 3b)

mgr Marcin Bergier (e-mail: marcin.bergier@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa z językiem chińskim, tłumaczeniowa z językiem japońskim, tłumaczeniowa z językiem koreańskim, (grupy: 3s, 3j, 3k)

 

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

ROK I

dr Izabela Delakowicz-Galowy (e-mail: izabela.delakowicz-galowy@us.edu.pl)
specjalności: język biznesu, nauczycielska (4b, 4n)

dr Aleksandra Musiał (e-mail: aleksandra.musial@us.edu.pl)
specjalności: Amerykanistyka dla komunikacji międzykulturowej i dyplomacji, Kultura-Media-Translacja (grupy: 4AD, 4kmt)

dr Alina Jackiewicz (e-mail: alina.jackiewicz@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa (grupy: 4tł)

ROK II

dr Sonia Caputa (e-mail: sonia.caputa@us.edu.pl)
specjalności: Kultura-Media-Translacja, Amerykanistyka dla komunikacji międzykulturowej i dyplomacji (grupy: 5kmt, 5ad)

dr Justyna Jajszczok (e-mail: justyna.jajszczok@us.edu.pl)
specjalności: język biznesu, nauczycielska (grupy: 5b, 5n)

dr Joanna Sycz-Opoń (e-mail: joanna.sycz@us.edu.pl)
specjalności: tłumaczeniowa (grupy: 5tł)

 

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA

dr Monika Grotek (e-mail: monika.grotek@us.edu.pl)
specjalności: rok II – specjalność tłumaczeniowa,

return to top