Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Humanistyczny

Opiekunowie lat | kontakt do grup

 

Opiekunowie lat w roku akademickim 2021/2022 Opiekunowie lat w roku akademickim 2021/2022

Studia stacjonarne I stopnia SS1

 

I rok filologia czeska – dr Marta Buczek, e-mail: marta.buczek@us.edu.pl

I rok filologia chorwacka – dr Magdalena Błaszak, e-mail: magdalena.blaszak@us.edu.pl


II rok filologia czeska
– dr Małgorzata Kalita, e-mail: malgorzata.kalita@us.edu.pl

II rok filologia chorwacka – dr Antonina Kurtok, e-mail: antonina.kurtok@us.edu.pl

II rok filologia serbska – dr Katarzyna Majdzik Papić, e-mail: katarzyna.majdzik@us.edu.pl


III rok filologia czeska
– dr Joanna Derdowska, e-mail: joanna.derdowska@us.edu.pl

III rok filologia chorwacka – dr Paulina Pycia-Košćak, e-mail: paulina.pycia@us.edu.pl

III rok filologia słowacka – dr Sylwia Sojda, e-mail: sylwia.sojda@us.edu.pl

 

Studia stacjonarne II stopnia SS2


I rok 
dr hab. Joanna Mleczko, prof. UŚ, e-mail: joanna.mleczko@us.edu.pl

 

II rok dr Dorota Gołek-Sepetliewa, e-mail: dorota.golek-sepetliewa@us.edu.pl

 

Kontakty do grup Kontakty do grup

Studia stacjonarne I stopnia SS1

 

I rok filologia czeskabohemistyka2021@gmail.com

I rok filologia chorwackafilologiachorwacka21@gmail.com 

 

II rok filologia czeskafilo.czech20@gmail.com

II rok filologia chorwackacroatystykauspierwszyrok@gmail.com

II rok filologia serbskaserbistyka2020us@gmail.com


III rok filologia czeska
slaw.czech19@gmail.com

III rok filologia chorwackakroatystyka2019@gmail.com

III rok filologia słowackaslowacki2019@wp.pl

 

Studia stacjonarne II stopnia SS2

 

I rok slawistyka2021@gmail.com 

 

II rok filologia czeskabohemistyka2017@gmail.com

II rok filologia słowackaslowacystyka17@gmail.com

II rok filologia serbskaserbix2017@gmail.com

 

return to top