Wydział Humanistyczny

Aktualności

Komunikat w sprawie godzin rektorskich w dniu 2 listopada 20(...) Komunikat w sprawie godzin rektorskich w dniu 2 listopada 2021 r.

Komunikat w sprawie godzin rektorskich 02.11.2021

WAŻNE! Komunikat dotyczący pracy dziekanatów katowickiej (...) WAŻNE! Komunikat dotyczący pracy dziekanatów katowickiej części Wydziału we wrześniu.

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci

katowickiej części Wydziału Humanistycznego,

uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą siedziby naszego Wydziału mieszczącej się obecnie przy Placu Sejmu Śląskiego 1,

od dnia 20 września 2021 roku Państwa dziekanaty zostają przeniesione do nowej lokalizacji przy  ul. Uniwersyteckiej 4.

Z uwagi na trwającą przeprowadzkę,  W DNIACH OD 13 DO 17 WRZEŚNIA dziekanaty przy Placu Sejmu Śląskiego 1 będą nieczynne.

Wszelkie sprawy studenckie prosimy zgłaszać i załatwiać DO 10 WRZEŚNIA, lub zaplanować je na późniejszy termin –  tj. od 20 września, już w nowej siedzibie.

Informacje te kierujemy szczególnie do Państwa planujących obrony dyplomowe, prosząc o właściwe dopasowanie terminów składania wymaganych do obron dokumentów .

Licząc na  zrozumienie sytuacji zapraszamy Państwa do dziekanatów:

– DO dnia 10 września 2021 roku  na Plac Sejmu Śl. 1

– OD dnia 20 września na ul. Uniwersytecką 4.

Program dla najlepszych absolwentów Program dla najlepszych absolwentów
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ruszającej właśnie nowej odsłony programu dla najlepszych absolwentów.
Informacje na temat programu znajdują się w zakładce w serwisie Absolwent: https://us.edu.pl/absolwent/najlepsi-absolwenci
Rekrutacja do programu Erasmus+ na studia na rok akademicki (...) Rekrutacja do programu Erasmus+ na studia na rok akademicki 2021/2022

Uwaga!

Rekrutacja do programu Erasmus+ na studia na rok akademicki 2021/2022 jest już otwarta. Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia.

Zapraszamy do składania dokumentów w systemie USOS.

Więcej informacji na temat wymiany studenckiej i oferty wyjazdów na stronie: www.usosweb.us.edu.pl

Cała Europa czeka na Ciebie!

Plakat informujący o rekrutacji do programu Erasmus+ na studia na rok akademicki 2021/2022

return to top