Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Humanistyczny

Studia stacjonarne I stopnia

Uzupełnieniem przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kulturoznawstwo, są liczne przedmioty do wyboru, realizowane od pierwszego semestru w ramach kilkunastu grup modułów. Pełny wykaz i opis przedmiotów fakultatywnych należących do poszczególnych grup znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-S1KU12.2019/5_2588.

 

Studia stacjonarne II stopnia

Oprócz przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kulturoznawstwo, każdy student wybiera blok modułów skoncentrowany na zagadnieniach bliskich jednej z sześciu oferowanych specjalności. Pełny wykaz i opis przedmiotów należących do poszczególnych grup znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-S2KU12.2019/5_2660.

 

Studia niestacjonarne I stopnia

Uzupełnieniem przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kulturoznawstwo, są liczne przedmioty do wyboru, realizowane od pierwszego semestru w ramach kilkunastu grup modułów. Pełny wykaz i opis przedmiotów fakultatywnych należących do poszczególnych grup znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-N1KU13.2019/5_2615.

 

Studia niestacjonarne II stopnia 

Oprócz przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kulturoznawstwo, każdy student wybiera blok modułów skoncentrowany na zagadnieniach bliskich jednej z sześciu oferowanych specjalności. Pełny wykaz i opis przedmiotów należących do poszczególnych grup znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-N2KU12.2019/5_2576.

return to top