Wydział Humanistyczny

KULTURY MEDIÓW, studia niestacjonarne II stopnia

W semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 na kierunku kultury mediów odbywają się obowiązkowe rejestracje w systemie USOSweb.

UWAGA: Prosimy o nieodkładanie udziału w rejestracji na ostatnią chwilę. Z uwagi na to, że część zajęć będzie realizowana w formule zdalnej, USOSweb będzie jednym z podstawowych narzędzi służących komunikacji prowadzących ze studentami na początku semestru. To właśnie tą drogą – za pośrednictwem USOSmail – niektórzy prowadzący będą wysyłać Państwu JESZCZE PRZED PIERWSZYMI ZAJĘCIAMI m.in. kody i linki dostępu do zajęć realizowanych za pośrednictwem platformy MS Teams.

Studenci I roku kultur mediów studiów niestacjonarnych drugiego stopnia uczestniczą w jednej rejestracji:

– na przedmioty obowiązkowe dla studentów pierwszego semestru, gdzie wybierają każdy przedmiot z listy.

Termin rejestracji:

od 21 października, godz. 16:00 do 5 listopada, godz. 23:59.

Uwaga nr 1

Niezalogowanie się na przedmiot będzie skutkowało brakiem studenta na liście uczestników zajęć, a więc
i niemożnością uzyskania z nich zaliczenia.

Uwaga nr 2

W ramach zajęć z języka angielskiego przewidziano dwie grupy o zróżnicowanych poziomach zaawansowania: B1 oraz B2. W czasie logowania na zajęcia prosimy o kierowanie się w wyborze stopniem własnej znajomości tego języka.

return to top