Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Humanistyczny

Studia stacjonarne I stopnia

Uzupełnieniem przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kultury mediów, są liczne przedmioty do wyboru, realizowane od drugiego semestru w ramach kilkunastu grup modułów. Pełny wykaz i opis przedmiotów fakultatywnych należących do poszczególnych grup znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-S1KM13.2019/5_2693.

 

Studia stacjonarne II stopnia

Uzupełnieniem przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kultury mediów, są liczne przedmioty do wyboru, realizowane od pierwszego semestru w ramach kilku grup modułów, innych dla każdej z pięciu oferowanych specjalności. Pełny wykaz i opis przedmiotów fakultatywnych należących do poszczególnych grup oraz specjalności znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-S2KM14.2019/5_2604.

 

Studia niestacjonarne I stopnia

Uzupełnieniem przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kultury mediów, są liczne przedmioty do wyboru, realizowane od drugiego semestru w ramach kilkunastu grup modułów. Pełny wykaz i opis przedmiotów fakultatywnych należących do poszczególnych grup znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-N1KM13.2019/5_2700.

 

Studia niestacjonarne II stopnia

Uzupełnieniem przedmiotów wspólnych, stanowiących podstawę kształcenia na kierunku kultury mediów, są liczne przedmioty do wyboru, realizowane od pierwszego semestru w ramach kilku grup modułów, innych dla każdej z pięciu oferowanych specjalności. Pełny wykaz i opis przedmiotów fakultatywnych należących do poszczególnych grup oraz specjalności znajduje się w Katalogu Kierunków UŚ: https://informator.us.edu.pl/kierunki/02-N2KM14.2019/5_2567.

return to top