Cykl zajęć poświęconych znaczeniu motywu fizycznych i mentalnych upośledzeń w islandzkich sagach

01.03.2021 - 10:34, aktualizacja 01.03.2021 - 10:34
Redakcja: am

Od połowy marca zapraszamy wszystkich studentów studiów stacjonarnych Wydziału Humanistycznego UŚ zainteresowanych kulturą średniowiecznej Skandynawii do udziału w zdalnym cyklu zajęć poświęconych znaczeniu motywu fizycznych i mentalnych upośledzeń w islandzkich sagach.

Szczegóły dotyczące zajęć będą podane wkrótce, a zainteresowane osoby prosimy o kontakt: cbns@us.edu.pl.

Zajęcia te będą realizowane w ramach projektu pn. „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.