Pracownicy Wydziału laureatami konkursów MNiSW

18.06.2020 - 09:42 aktualizacja 18.06.2020 - 09:42
Redakcja: an

W konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „Doskonała Nauka – Wsparcie monografii naukowych” dofinansowanie zdobyły książki dr. hab. Marka Pacukiewicza pt. „Krajobrazy kontekstu” oraz dr. Przemysława Piwowarczyka pt. „Lexicon of Spiritual Powers in the Nag Hammadi Library”.

Ministerstwo przekazało również środki na dofinansowanie konferencji naukowych, które odbędą się na Wydziale Humanistycznym. Laureatami konkursu pn. „Doskonała nauka – Wsparcie konferencji naukowych” zostali prof. dr hab. Przemysław Marciniak z projektem „Between fantasy and materiality: animals in Byzantine literature and culture” oraz dr hab. Leszek Małczak z projektem „MODERNISM IN TRANSLATION / MODERNIZM W PRZEKŁADZIE”.